Гюндоган е готов да започне преговори за нов договор
Полузащитникът на Манчестър Сити Илкай Гюндоган е готов да поднови преговорите с клуба си за нов договор.
Настоящият договор на немеца изтича след 12 месеца, така че "гражданите" ще трябва да продадат Илкай през следващото лято, ако новата сделка се окаже невъзможна.
Както стана известно по-рано, през март Илкай спря всички преговори със Сити, което клубът възприе като намек за нежеланието на футболиста да остане на "Етихад".
Сега става ясно, че и двете страни изразяват желание да продължат сътрудничеството, така че има големи шансове Гюндоган да играе за Сити и през следващия сезон.
- Холанд: Сблъсъкът с Арсенал е като финал за титлата
- Ман Сити ще потопи Арсенал в Манчестър
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гуардиола: Второто полувреме бе решаващо, Сити изглежда по-свеж без ШЛ
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]