Почетино оцени състоянието на Али
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино разказа за състоянието на халфа Деле Али, който изигра само едно полувреме в последния мач от сезона на Англия с Евертън (2: 2).
"Той почувства дискомфорт и през първото полувреме показа не най-добрата си игра. Затова и реших да го заменя. Мисля, че това не е проблем. Трябва да преценим състоянието му. Но мисля, че той е наред", заяви Почетино.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
652
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]