Венгер намери заместник на Алмуния
Мениджърът на Арсенал въпреки, че днес защити пред медиите Алмуния, е разгневен от играта на своя вратар, който направи две ужасяващи грешки в мача с Уест Бромич. Както е известно, гостите изненадващо победиха на „Емирейтс" Арсенал с 3:2, а според специалистите главна вина за това носи именно стража на „артилеристите". Според информация на Reuters , френския специалист е насочил своето внимание към вратаря на Виляреал Диего Лопес.
Бившият играч на младежите на Реал Мадрид в момента е четвърти избор в испанския национален отбор и впечатли много с последователните си действия през настоящия и изминалия сезон. Венгер вече съжалява, че през лятото не потърси нов вратар и хвърли всичките си козове да убеди стража на Фулъм Шварцер, който както е известно си остана на „Крейвън Котидж".
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Маркиньос: Луис Енрике е треньор от най-висока класа, а Дембеле и Кварацхелия са лидери
- Едегор: Готови сме за финала, атмосферата в отбора е невероятна
- Сака: Мечтая за този момент от седемгодишен
- Галас: Арсенал заслужено стана шампион, но няма да доминира във Висшата лига
- Маркиньос: Нищо не е различно от миналата година
- Играчите на ПСЖ ще получат по 1 милион евро при триумф над Арсенал
- Маркиньос: Не всеки сезон играеш финал в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]