Кошчелни: Рамзи обича Арсенал
Защитникът на Арсенал Лоран Кошчелни отбеляза, че халфът Аарън Рамзи остава верен на лондонския клуб, въпреки подписания договор с Ювентус.
"Това, което ми харесва в Аарън е, че след като подписа договор с Ювентус, той остава професионалист и се бори за отбора до края. Понякога играчите просто престават да го правят, но мисля, че Рамзи обича Арсенал и затова той се раздава на сто процента до края. Това показва неговия силен манталитет и характер", зави Кошчелни.
Напомняме, че Рамзи може да пропусне останалата част от сезона поради травма на задната част на бедрото, получена във втория мач от 1/2-финалите на Лига Европа срещу Наполи (1: 0).
- Артета отвърна на Хюрцелер: Явно всички говорят само за играчите на Арсенал
- Хюрцелер атакува Арсенал: Това не бе футбол
- Гуардиола защити Арсенал: Шампионът никога не може да бъде „лош“
- Сака реши мач №300: Арсенал измъкна ценна победа срещу Брайтън
- Мениджърът на Брайтън за Арсенал: Губят прекалено много време за корнери
- Артета отговори на критиките: Във Висшата лига е трудно да играеш красив футбол
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Арсенал изпрати оферта за защитник на Коринтианс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]