Клоп: Темпото, което Сити налага е абсолютно безумие
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп изрази мнение за играта на Манчестър Сити, с който неговият отбор се бори през този сезон за титлата във Висшата лига.
"Те имаха невероятен сезон 2017/18, а темпото, което поддържат през тази година е абсолютно безумие. Можете само да се възхищавате на такава последователност. Не мога да кажа нищо лошо за това. Искаме да спечелим лигата, не защото Манчестър Сити губи, а защото самите ние искаме да спечелим. Следователно, ако Сити спечели титлата, тогава те го заслужават. Вярвам, че в крайна сметка ще получим това, което заслужаваме. Ако не го получим в краткосрочен план, ще го получим в дългосрочен план. Това е просто", заяви Клоп.
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
- Арне Слот коментира загубата от Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]