Абрамович за първи път от 10 г. не купи ложа на "Стамфорд Бридж"
Собственикът на Челси Роман Абрамович за първи път от почти 10 години, не купи ложа на домашния стадион на клуба "Стамфорд Бридж" преди началото на текущия сезон, съобщава The Times, позовавайки се на документи от Fordstam Limited.
Според източника, решението на Абрамович да не купува ложа на стадиона показва намерението на руския бизнесмен да продаде Челси, който закупи през 2003 година. Отбелязва се, че Абрамович преди това е изразходвал от 1 милион до 3 милиона британски лири годишно за корпоративно гостоприемство, започвайки от 2011 година.
По-рано Абрамович имаше проблеми с удължаването на британската виза, поради което бе решено да се спре проектът на новия стадион на Челси. Също така наскоро УЕФА забрани лондонския клуб да регистрира нови играчи в следващите два трансферни прозореца поради нарушаване на правилата за прехода на млади играчи.
- Шаби Алонсо: Свободата на играчите на терена е красотата на футбола
- Хаби Алонсо: Важно да намерим правилния баланс в Челси
- Лиъм Делап може да напусне Челси през лятото
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
- Тод Боели и Марк Уолтър са близо до оттегляне от Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]