Лаказет: Сега Арсенал може да попадне в Шампионска лига
Френският нападател на Арсенал Александър Лаказет сподели мнението си за резултата от мача от 32-ия кръг на английската Висша лига с Нюкасъл Юнайтед (2: 0).
"Проведохме тежък мач. Мениджърът каза, че трябва да бъдем търпеливи и да действаме ефективно в единоборствата. Направихме го. Винаги е трудно да играем срещу Нюкасъл. Ние сме щастливи.
Усещам разлика в атмосферата в отбора в сравнение с миналия сезон. Сега можем да се класираме за Шампионска лига. Феновете ни помогнаха да заемем третото място в таблицата. Работим всеки ден, за да се издигаме по-високо и по-високо. Сега трябва да се закрепим на трета позиция. В момента сме много по-уверени в себе си, отколкото преди", заяви Лаказет.
- Арсенал – Спортинг: „Артилеристите“ ще продължат към полуфиналите
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гьокереш: Арсенал не показа нивото си срещу Борнемут
- Артета: Това е шамар за Арсенал, трябва да реагираме
- Борнемут шокира Арсенал насред „Емирейтс“ (видео)
- Opta: Арсенал е фаворит за трофея в Шампионската лига
- Арсенал започна преговори с Артета за нов договор
- Арсенал ще надвие Борнемут
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]