Емери: Арсенал трудно ще удържи третото място
Мениджърът на Арсенал Унай Емери коментира победата над Нюкасъл Юнайтед с 2:0 в мач от 32-ия кръг на Висшата лига.
"Всички футболисти играха перфектно. Помогнаха ни и феновете, заедно станахме по-силни. Подобряваме играта си с всеки мач.
Изкачихме се на трето място, но добре знаем, че ще ни е много трудно да се задържим там, защото Тотнъм, Челси и Манчестър Юнайтед са сред конкурентите. Те също ще се борят до края", заяви Емери.
Арсенал събра 63 точки и се изкачи на трето място във Висшата лига, пред Манчестър Юнайтед и Тотнъм, всеки с по 61 точки.
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
- Симеоне: Спокойствие, но без пасивност срещу Арсенал
- Артета: Ще бъдем като зверове срещу Атлетико
- Арсенал ще се класира за финала
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]