Рашфорд е готов да сключи нов договор с Юнайтед
Нападателят Маркус Рашфорд е готов да изрази подкрепата си към одобрения мениджър Оле Гунар Солскяер, подписвайки нов договор с Манчестър Юнайтед.
Наскоро в испанската преса се съобщава, че Барселона е определила Рашфорд като първа цел за замяна на 32-годишния Луис Суарес.
Източници от "Олд Трафорд" обаче бързат да уверят, че феновете на Юнайтед няма от какво да се тревожат. 21-годишният англичанин е щастлив на "Олд Трафорд" и не мисли да промени клуба.
В момента Маркус очаква Юнайтед да се завърне с предложение за нов договор след няколко кръга на положителни преговори по-рано.
Рашфорд напълно подкрепя назначаването на Солскяер, при който той стана главният централен нападател на "червените дяволи".
- Атлетико е готов да се бори с Ман Юнайтед за халф
- Невил: Карик трябва да напусне след края на сезона
- Ман Сити ще спечели дербито на Олд Трафорд
- Ман Юнайтед може да привлече играч от бившия отбор на Карик
- Ман Юнайтед няма да прави трансфери заради Карик
- Карик: Искам да създаваме зрелище
- Гласнер може да загуби шансовете си да ръководи Ман Юнайтед
- Посъветваха Карик с кого най-напред трябва да се раздели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]