Клоп: Знам, че Ливърпул ще има проблеми до края на сезона
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп очаква отборът му да се изправи пред проблеми в края на настоящата кампания.
"Знам колко трудни са оставащите мачове. Хората мислят, че трябва да ги спечелим, защото Манчестър Сити ще го направи.
Трябва да се убедим, че сме готови, но без да си губим ума. Трябва да приемем факта, че ще имаме проблеми в мачовете, както беше в срещата с Фулъм. Такива ще има както във Висшата лига, така и в Шампионска лига. Трябва да сме готови да ги разрешим.
Ще бъда много изненадан, ако отборът не очаква никакви проблеми. Но ако знаем, че сме изправени пред няколко трудности, тогава ще бъдем готови за тях.
Вярваме в това, което правим. Сигурен съм за това на сто процента. Проблемът е, че Манчестър Сити също вярва в себе си", заяви Клоп.
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
- Андони Ираола: Ливърпул има нужда от ново крило и още няколко попълнения
- Fenway Sports Group преговаря за продажба на миноритарен дял от Ливърпул
- Ливърпул назначи Алехандро Росален за треньор на вратарите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]