Станаха известни двете главни трансферни цели на Арсенал
Защитниците Давид Алаба от Байерн Мюнхен и Самуел Умтити от Барселона са двете главни цели за трансфери на Арсенал за следващото лято.
Според The Independent, мениджърът на "артилеристите" Унай Емери се надява да привлече до пет нови играчи в своя отбор, като Алаба и Умтити са на върха в списъка си с желани цели.
В предишните сезони Алаба и Умтими бяха основните играчи в своите клубове, но съвсем скоро много неща могат да се променят за тях. Байерн е на прага на мащабно преструктуриране, а Барселона мечтае за младия Матейс де Лигт, за който трябва да бъде освободено място в стартовия състав.
На "Емирейтс" са оптимисти относно шансовете си да получат Давид и Самуел, смятайки, че Байерн и Барселона ще бъдат отворени за преговори, а самите играчи ще проявят интерес да се преместят в Арсенал и да играят футбол на най-високо ниво.
- Езе поднови тренировки, но Арсенал с нови кадрови проблеми преди Борнемут
- Хаверц: Рая е най-добрият в света в момента
- Англия с пети участник в Шампионска лига след успеха на Арсенал
- Хаверц: Заслугата е на Мартинели за победата на Арсенал
- Артета похвали „суперрезервите“ след успеха над Спортинг
- Боржеш: Спортинг заслужаваше повече срещу Арсенал
- Хаверц донесе драматична победа на Арсенал над Спортинг в Лисабон
- Артета: Гьокереш с нетърпение очаква мача със Спортинг
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
ПП Имам проблем със сайта от два три дни когато ползвам лаптопа. Горния коментар се изпрати сам след като беше "замръзнал" за половин минута.