Хюпия: Шампионът ще се определи в последния кръг
Бившият капитан на Ливърпул Сами Хююпия е сигурен, че съдбата на шампионската титла на Висшата лига ще се определя едва в последния ден от сезона.
В момента "червените" търсят първата си шампионска титла за последните 29 години. Ливърпул е на две точки пред Манчестър Сити, но "гражданите" имат мач в ръкава си.
Хюпия, който в продължение на 10 години на "Анфийлд" спечели 10 трофея, по всякакъв начин пожелава успех на мърсисайдци и се готви за вълнуваща развръзка.
"Това ще бъде вълнуващ край за сезона. Не мисля, че Сити ще загуби много точки, така че не можем да си позволим да загубим много точки. Мисля, че борбата ще отиде до последния кръг.
Това ще бъде голяма битка до самия край и се надявам, че можем да станем шампиони тази година", заяви Хюпия.
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
- Семейна трагедия сполетя Салах
- Невил: Никой съдия не бива да отменя гола на Черки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]