Тотнъм е готов да се избави от Трипиер и Орие заради Уан - Бисака
Тотнъм обмисля да продаде Кириън Трипиер и Серж Орие, за да освободи място и пари за десния защитник на Кристал Палас Аарън Уан - Бисака.
Очаква се, че Аарън ще стане трансферна цел на много клубове през лятото и "шпорите" не възнамеряват да остават настрана.
В Тотнъм смятат, че техният клуб ще бъде идеалното място за по-нататъшното развитие на Аарон и са готови да гарантират на 21-годишния защитник място в стартовия състав, елиминирайки конкурентите му на поста.
Съобщава се, че Тотнъм вече проучва възможността за продажба на Трипиер на Евертън за 20 милиона паунда. "Карамелите" от своя страна искат да добавят конкуренция на Шеймъс Коулмън и Джонджо Кени.
Също така "шпорите" обмислят да продадат Орие, който провежда втория си сезон в лондонския клуб, но така и не успя напълно да се адаптира към английския футбол.
- Тотнъм прекъсна серията си без победа след успех над Уулвърхемптън
- Тотнъм постигна принципна договорка със Сенеси
- Тотнъм насочва поглед към Себастиан Кел за спортен директор
- Тотнъм търси психолог за първия отбор
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]