Ейбрахам се надява да играе за Челси през следващия сезон
Нападателят на Астън Вила Тами Ейбрахам смята, че е достатъчно добър, за да играе за своя роден клуб Челси.
21-годишният футболист провежда този сезон под наем в Астън Вила и вече вкара 21 гола за тима от Чемпиъншип.
През януари Уулвърхемптън се опита да привлече Тами, изразявайки желание както за наемането му, така и за покупката му. Въпреки това, младият англичанин реши да остане до края на сезона в Астън Вила, който се надява да бъде негов трамплин за първия отбор на Челси.
"Играта за Челси е моята цел за следващия сезон. Като дете винаги съм искал да играя за Челси. Винаги съм вярвал в това.
"Мисля, че имам достатъчно умения за да го правя. Просто трябва с двете си ръце да се хвана за своя шанс, когато получа такъв", заяви Ейбрахам.
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]