ФА обвини Марко Силва

Мениджърът  на Евертън  Марко Силва  бе обвинен в неподходящо поведение след загубата с 3: 2 от Нюкасъл в събота.

На почивката в съботния мач от Висшата лига "карамелите" се оттеглиха, водейки с 2:0. През второто полувреме  обаче хората на Силва допуснаха необясним провал и получиха три гола в рамките на 20 минути.

След последния съдийски сигнал  Силва влезе в конфронтация с главния  съдия Лий Мейсън за редица решения срещу отбора му. Марко повече от всичко бе възмутен от факта, че поне пет човека на "свраките" се намираха в засада при решителния гол на Айозе Перес.

Футболната асоциация е на мнение, че поведението на португалския специалист е неподходящо и сега Силва трябва да отговори на обвиненията до четвъртък вечер.