Бербатов: Искам да вкарам гол на Ливърпул
Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов с нетърпение очаква предстоящото дерби с Ливърпул, съобщaва ESPN. Както е известно, в среща от 5 кръг на Висшата лига на Англия, „червените дяволи" приемат на „Олд Трафорд" своя най-голям враг - Ливърпул.
„Такива мачове приковават вниманието на феновете от целия свят към Висшата лига. За мен ще бъде огромно удоволствие ако участвам в тази среща. Признавам си, че искам да вкарам гол, дори не само един. Чувствам, че нашите привърженици не са напълно доволни от моята резултатност, но заявявам, че ще направя всичко възможно да променя това тяхно мнение", цитира ESPN думите на Бербатов.
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]