Клоп: В много страни първият гол ще бъде отменен
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира победата на отбора си в мача от 30-ия кръг на Висшата лига на Англия с Бърнли (4: 2).
"В много страни първият гол ще бъде отменен. Един ранен не е голям проблем за нас. Останахме спокойни и след това успяхме да реализираме някои прекрасни моменти. Трябваше да вземем трите точки, но разликата в головете също бе важна. Не си спомням голям брой удари по нашата врата.
Адам Лалана бе добър. Той отлично се възползва от контра-натиска. Адам имаше добър мач. Сега трябва да се възстановим, а след това да отидем в Мюнхен", заяви Клоп.
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
- Арне Слот коментира загубата от Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]