Бенитес: Сега съм по-класен треньор
Мениджърът на Нюкасъл Юнайтед Рафаел Бенитес заяви, че в момента е по-добър специалист от когато и да е било в миналото.
"Дали станах по-добър в сравнение с времето, когато спечелих шампионата на Испания с Валенсия? Да, разбира се.
Трябва постоянно да научаваш нещо, да решаваш някои проблеми. Сега е по-лесно да гледате и анализирате срещите, но все още вършим същата работа.
Какво означава това? Футболът се промени, трябва да се приспособите към това. Трябва да се промени и треньорът. Уча се всеки ден.
Баща ми каза: можете да правите същата работа в продължение на 30 години, но ще имате само една година опит. В същото време можете да променяте нещо всяка година и ще имате 30 години опит. Това се случва с мен", заяви Бенитес.
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- Обамеянг обърна Нюкасъл в Марсилия
- Нюкасъл ще направи история в Марсилия
- Хау: Победата над Ман Сити трябва да ни даде увереност
- Гуардиола: Дадохме всичко от себе си
- Хау намери формулата срещу Ман Сити (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]