Карагър: Критиците на Кепа са лицемери
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър защити вратаря на Челси Кепа Арисабалага.
Напомняме, че в края на второто допълнително време на финалния мач от Купата на Лигата с Манчестър Сити мениджърът на лондончани Маурицио Сари реши да замени Кепа с Кабайеро, но испанецът отказа да напусне терена.
"Не одобрявам отказа на Кепа да напусне полето, но разбирам това. Разбира се, аз не вярвам, че той заслужава безсмислено осъждане от такъв мащаб. Наказанието му трябва да остане в миналото. Намирам някои критики - особено от тези, които играят футбол на най-високо ниво – за лицемерни", заяви Карагър.
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]