Наказаха съдии в Англия
Реферите Мартин Аткинсън и Стюарт Атуел бяха наказани, заради ръководените от тях срещи в 4 кръг на Висшата лига и в следващите мачове ще бъдат четвърти съдии. Както е известно, Аткинсън обслужваше двубоя между Евертън и Юнайтед и предизвика гнева на мениджъра на "карамелите", когато даде край на мача при контраатака на домакините. Мойс бе наказан вчера с 8 000 паунда за непристойното си поведение след края на двубоя, но ето, че Висшата лига не остави без последствия и Аткинсън, който ще обявява смените по време на срещата Съндърланд - Арсенал.
Подобни действия са предприети и към Стюарт Атуел, заради червения картон, който показа на Гари Кейхил в мача Арсенал - Болтън. В следващия кръг той ще бъде четвърти съдия на Евертън - Нюкясъл.
В същото време статуса на Хауърд Уеб като водещ съдия получи поредното признание - той ще ръководи дербито между непримиримите съперници Манчестър Юнайтед - Ливърпул.
- Край на мечтата за Мондиала: звезда на Ливърпул аут до 12 месеца след тежка контузия?
- Андони Ираола напуска Борнемут след края на сезона
- Фарке: Смелостта ни донесе победата на „Олд Трафорд“
- Фенове на Ман Юнайтед откриха ключов детайл при изгонването на Мартинес
- Бруно Фернандеш: По-добре да мълча за съдийството
- Исторически срив за Ман Юнайтед срещу Лийдс на „Олд Трафорд“
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Карик за изгонването на Мартинес: Най-лошото решение, което съм виждал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]