Джон Тошак: Бейл трябва да научи испански в знак на уважение към феновете на Мадрид
Бившият наставник на Реал Мадрид и националния отбор на Уелс Джон Тошак коментира новината, че халфът Гарет Бейл не е учил испански въпреки шестте години в Мадрид. Тези дни стана известно, че британецът знае само няколко думи на испански и продължава да използва преводач по време на общуването си, което накара някои испански експерти да го подложат на критика.
"Когато отидете в отбор от чужбина, вие трябва да се опитате да научите езика, което е знак на уважение към феновете. Бейл наистина трябва да положи усилия.
Гарет е изключително талантлив футболист, това е вярно. Но травмите определено му се отразиха. Много от контузиите му се дължат на странни движения", заяви Тошак.
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
- Инвеститорите на Реал Мадрид трябва да подкрепят стратегията на клуба и Суперлигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]