Кейн аут до март
Нападателят на Тотнъм Хари Кейн ще пропусне поне месец и половина поради контузия, съобщава официалният акаунт на клуба в Туитър.
25-годишният англичанин премина втори медицински преглед, който установи увреждане на връзките в левия глезен. Медицинският персонал на "шпорите" заяви, че нападателят може да се завърне към тренировки не по-рано от началото на март.
Тази новина означава, че лидерът на атаката на столичния отбор ще пропусне около 11 мача, включително и 1/8 финалите на Шампионската лига с Борусия Дортмунд, които ще се проведат на 13 февруари в Лондон и на 5 март в Дортмунд.
През този сезон Кейн проведе 31 мача във всички турнири за Тотнъм, вкара 20 гола и даде 7 асистенции.
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
- Викарио: Много лоша вечер за нас
- Томас Франк се извини на феновете на Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]