УЕФА откри дело срещу Челси
УЕФА откри дисциплинарно производство срещу Челси. Според ВВС, лондонският клуб е изправен пред наказание за поведението на феновете по време на мача с Види от 6-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа, който се проведе на 13 декември и завърши при резултат 2: 2.
По време на мача феновете на лондонския отбор отправиха расистки викове. УЕФА ще обяви решението си по този случай на 28 февруари.
По-рано се съобщаваше, че феновете на Челси са скандирали антисемитски песнопения по време на двубоя с Види. Клубът след мача разкритикува феновете и обеща да накаже виновните.
Напомняме, че Челси успешно преодоля груповата фаза на Лига Европа. В 1/16 финалите на турнира "сините" ще се срещнат шведския Малмьо.
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]