Реал Мадрид се отказа от Пьонтек
Ръководството на Реал Мадрид реши да се откаже от покупката на полския нападател на Дженоа Кшищоф Пионтек, съобщава AS.
Според публикацията, италианският клуб е поискал 60 милиона евро за играча, но в Реал Мадрид смятат, че тази сума е твърде висока.
По-рано се съобщаваше, че скаут на "Кралския клуб" ще следи Пьонтек по време на сбора на Джноа в Марбея.
През този сезон 23-годишният Пьонтек е на второ място в класацията на най-добрите голмайстори в италианското първенство, като вкара 13 гола в 19 мача. Повече от него в Серия А има само нападателят на Ювентус Кристиано Роналдо (14).
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Жозе Моуриньо поиска звездата на Лейпциг Ян Диоманде в Реал Мадрид
- ФИФА публикува нови кадри с Джуд Белингам след полуфинала с Аржентина
- Анхел Кореа се завърна в Аржентина и подписва с Ривър Плейт
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]