Венгер може да оглави националния на Катар
Бившият мениджър на Арсенал Арсен Венгер може да оглави националния отбор на Катар. Според източника, ръководството на националния отбор на Катар иска да види начело на отбора опитен специалист, който да подготви тима за домашното Световно първенство, което ще се проведе през 2022 година. Основният кандидат за поста главен треньор на националния отбор на Катар в момента е 69-годишният Венгер.
Венгер работи в Арсенал от 1996 до 2018 година. През април миналата година френският специалист обяви оставката си от поста мениджър на "артилеристите".
- Арсенал ще се разправи с "Вълците"
- Жезуш замени Думан в заявката на Арсенал за ШЛ
- Арсенал ще продължи да е безпогрешен
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]