Давид Луис: Фабрегас ще остане в паметта ми като играч от световна класа
Защитникът на Челси Дейвид Луис разказа за сбогуването на Сеск Фабрегас с отбора.
"Той се обърна към нас с реч, след което всички му благодарихме и го прегърнахме. Мисля, че той спечели с клуба всичко възможно. В паметта ми завинаги ще остане футболист от световна класа с отлична техника и просто страхотен човек.
Сеск е опитен и познава добре футбола. Той имаше възможност да научи много от млада възраст. Винаги зареждаше тима с увереност и енергия, а на терена доказваше, че голямото име на противника не означава нищо - при всички случаи той възнамеряваше да покаже най-добрите си качества.
Това е тъжно, много тъжно. Пожелаваме му всичко най-добро, защото го заслужава. Сбогуването се получи емоционално не само за него, но и за всички. Сеск бе един от най-добрите играчи в Англия", заяви Луис.
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
- Егбали: Смяната на Мареска не бе планирана
- Челси обвърза Кайседо до 2033 година
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Десаи: Челси се нуждае от вратар, който „не допуска грешки“
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]