Монако се договори с Фабрегас
Халфът на Челси Сеск Фабрегас вероятно ще продължи кариерата си в Монако.
Според L'Equipe, испанският играч вече е съгласувал с клуба от Княжеството условията на договора, който ще бъде за два и половина сезона - до лятото на 2021 година. В допълнение към благоприятните условия на споразумението, Фабрегас ще получи значителен бонус - повече от 10 милиона евро.
Отбелязва се, че в Монако са уверени в прехода на халфа през зимния трансферен прозорец. Както вече бе съобщено, 31-годишният испанец може да се присъедини към новия тим още следващата седмица.
Договорът между Фабрегас и Челси е до лятото на тази година.
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]