Бербатов призна, че иска да оглави Юнайтед в бъдеще
Бившият нападател а Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов каза, че би било интересно да следи работата на Оле Гунар Солскяер като мениджър в английския клуб.
"Ще бъде много интересно да наблюдавате напредъка му. Като мен той е бивш играч на голям клуб и той имаше почивка, от която се нуждаеше. Намирам това за интересно, защото бях част от Манчестър Юнайтед и един ден искам да стана треньор.
Имам големи амбиции. Бях част от най-големия клуб в света, затова знам как хората стават амбициозни, когато са част от нещо голямо. Когато бях дете, сънувах, че ще играя за един от най-големите отбори в света и това се случи. Кой знае, може би един ден ще мога да стана наставник в "Олд Трафорд", заяви Бербатов.
- Гласнер може да загуби шансовете си да ръководи Ман Юнайтед
- Посъветваха Карик с кого най-напред трябва да се раздели
- Ясно е защо Ман Юнайтед избра Карик вместо Солскяер
- Ясно е първото попълнение при Карик
- Барса преговаря с Ман Юнайтед за Рашфорд
- Майкъл Карик оглави Ман Юнайтед до края на сезона
- Днес Ман Юнайтед трябва да потвърди назначаването на Карик
- Хакери проникнаха в акаунта на Бруно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]