Арсенал откри фена, хвърлил бутилка по Деле Али
Арсенал направи официално изявление относно инцидента в мача от четвъртфиналите на Купата на английската лига с Тотнъм. Напомняме, че по време на срещата фен на "артилеристите" хвърли бутилка по полузащитника на "шпорите" Деле Али.
"Такова поведение няма място на "Емирейтс". След изучаване на видеозаписа, на който фенът напусна стадиона след своята простъпка, ние успяхме да определим неговата външност. В момента клубът заедно с полицията продължава разследването и има за цел да задържи виновния.
Ние не носим отговорност за този човек, но се извиняваме на Деле Али и на всички в Тотнъм за този инцидент. Арсенал не толерира антисоциално, дискриминационно или жестоко поведение. Провинилият се фен ще получи продължителна дисквалификация и наказание от полицията в съответствие със закона", се казва в изявлението на Арсенал.
- Джон Тери сравни 16-годишния талант на Арсенал с Лионел Меси
- Гуардиола не се предава: Битката за титлата още не е приключила
- Артета е възхитен от 16-годишния герой на Арсенал Макс Доуман
- Грандове от Висшата лига следят десния бек на Брентфорд Кайоде
- 16-годишният Макс Доуман влезе в историята на Висшата лига
- Арсенал изтръгна късна победа срещу Евертън и се доближи до титлата
- Гуардиола: Надпреварата ще приключи, ако не победим Уест Хeм
- Арсенал започна преговори с Деклан Райс за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]