Кийн: Тревожа се за бъдещето на Юнайтед
Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн е убеден, че основният проблем на "червените дяволи" е недостатъчно класни играчи в сравнение с Ливърпул.
Загубата с 3: 1 на "Анфийлд" остави Юнайтед на 19 точки зад Ливърпул, а след мача Жозе Моуриньо се опита да намери оправдания за такава огромна разлика между отборите.
Според Кийн всичко е съвсем просто и Юнайтед трябва да получи по-добри играчи, за да достигне нивото на Ливърпул.
"Юнайтед през целия мач не отговаряше на противника. Ливърпул доминира във всички аспекти на играта: притежание на топката, голове, удари, корнери.
Бях много обезпокоен за това преди мача. Гледах към Юнайтед и се чудех, дали техните слабости ще бъдат разкрити днес. А те бяха разкрити. Това предизвиква тревога за бъдещето на Юнайтед.
Наистина вярвам, че играчите, които играят за Манчестър Юнайтед днес, не са достатъчно добри за Манчестър Юнайтед. Мисля, че са добри играчи - но не и за Юнайтед", заяви Кийн.
- Ясно е защо Ман Юнайтед избра Карик вместо Солскяер
- Ясно е първото попълнение при Карик
- Барса преговаря с Ман Юнайтед за Рашфорд
- Майкъл Карик оглави Ман Юнайтед до края на сезона
- Днес Ман Юнайтед трябва да потвърди назначаването на Карик
- Хакери проникнаха в акаунта на Бруно
- Ман Юнайтед преговаря с Карик
- Реал Мадрид може да се конкурира с Ман Юнайтед за халфа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]