Моуриньо се оплака от изобилието от травми

Мениджърът на Манчестър Юнайтед  Жозе Моуриньо се оплака от изобилието от травми преди гостуването на Ливърпул в неделя.

Жозе използва срещу Валенсия в Шампионска лига състав, който трудно може да бъде определен като оптимален, а след загубата с 2:1 португалецът призна, че е действал само заради кадрови проблеми.

"Ние не успяхме да използваме много играчи за мача с Валенсия, защото те са с травми. Тези, които дойдоха с нас са достъпни към дадения момент и всички те имат шанс да играят в неделя.

Смолинг е контузен, Линдельоф е контузен, Дармиан е контузен, Марсиал е контузен, Далот е контузен. Де Хеа и Матич са единствените, които можехме да вземем с нас, но не го направихме.

Що се отнася до Матич, вие първи ми дайте статистика минутите му и  кажете, че има нужда от почивка. Ако не му дам почивка в мач, от който не зависят нашите плейофи, тогава той ще играе докато не се контузи. Съвсем нормално е да го оставя у дома", заяви Моуриньо.