Инс: Всичко бе добре в мача с Арсенал, докато Лукаку и Погба не се появиха
Бившият играч на Манчестър Юнайтед Пол Инс вярва, че треньорът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо е постъпил правилно, оставяйки на пейката Пол Погба и Ромелу Лукаку в домакинския мач от 15-ия кръг на английската Висша лига Арсенал.
"Всеки път, когато говоря за Манчестър Юнайтед, става въпрос за Погба и Лукаку. Дойде ми до гуша и от двамата. Мачът с Арсенал се оказва вълнуващ и това е рядкост за днешния Юнайтед. Всичко бе наред, докато тези двамата не се появиха на терена. Може би не бе футбол от първокласен тип, но бе удоволствие да го гледам. Това искат феновете.
Сега Моуриньо трябва да вземе най-важното решение относно състава за мача с Фулъм. Той продължава да променя състава и го разбирам защо. Жозе постъпи правилно, след като не пусна Погба и Лукаку от първите минути. Човек има впечатлението, че те не са незаинтересовани. Освен това, те не са достатъчно добри сега", зави Инс.
- Карик: Обидно е да се твърди, че Манчестър Юнайтед е бил без мотивация
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]