Кошчелни отново се контузи
Завръщането на Лоран Кошчелни в строя се отлага, след като капитанът на Арсенал отново се контузен, играейки за резервния отбор.
Напомняме, че Кошчелни е извън игра от май, когато получи травма на ахилеса в полуфиналния мач на Лига Европа срещу Атлетико. В резултат на това Лоран беше принуден да пропусне Световното първенство с националния отбор на Франция.
Миналата седмица 33-годишният защитник се завърна на футболното игрище, записвайки цяло полувреме за резерва на "артилеристите" срещу колегите от Дарби. По всичко изглеждаше, че Лоран се приближава към завръщане към първия отбор.
Но сега Кошчелни ще трябва да почака. Снощи той отново игра за резерва, но в 85-ата минута от мача срещу втория отбор на Портсмут се контузи и бе принуден да напусне полето "Фрейтън Парк".
Тревожно е, че французинът получил травмата без видим контакт с противник. В близко бъдеще лекарите ще трябва да установят дали това е нова травма или предишен рецидив.
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
- Симеоне: Спокойствие, но без пасивност срещу Арсенал
- Артета: Ще бъдем като зверове срещу Атлетико
- Арсенал ще се класира за финала
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]