Силва: И аз щях да празнувам като Клоп
Мениджърът на Евертън Марко Силва коментира поведението на своя колега Юрген Клоп при победния гол в мърсисайдското дерби.
"Честно казано на Клоп, не видях реакцията му, но ако бяхме толкова щастливи и бяхме вкарали подобен гол, аз щях да направя същото. Не забелязах неуважение от Клоп.
Феновете на Ливърпул вероятно са очаквали по-лек мач, но техните празнувания накрая показват, че всичко се е оказало различно", заяви Силва.
- Комисия призна, че Евертън е трябвало да получи дузпа срещу Арсенал
- Мойс е недоволен от съдиите в мача с Арсенал
- Арсенал посреща Коледа като лидер във Висшата лига (видео)
- Арсенал няма да има проблем с Евертън
- Мареска: Тази победа е много важна за нас
- Мойс повтори собствен антирекорд
- Густо блести в победа на Челси
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]