Жоржиньо: Липсваше ни компактност в мача с Тотнъм
Полузащитникът на Челси Жоржиньо коментира загубата на своя отбор в 13-ия кръг на Висшата лига от Тотнъм с 3:1. Напомняме, че това поражение бе първо за "сините" през сезона.
"Нашият отбор не игра компактно, както обикновено го правим. Ние не организирахме преса. Поради това нашата защитна линия твърде ниска и те започнаха да ни разтягат. Това повлия на крайния резултат.
Разбира се, когато играете в едно първенство с Манчестър Сити, задачата вече става трудна. Но мисля, че не трябва да мислим твърде много за бъдещето. Трябва да погледнем днес, трябва да разберем какво трябва да подобрим, какво трябва да се промени ", заяви Жоржиньо.
След 13 кръга Челси заема четвърто място в класирането на Висшата лига на Англия, на седем точки след Манчестър Сити.
- Арсенал ще се наложи в полуфиналното дерби с Челси
- Челси, Тотнъм и Ливърпул следят 21-годишен защитник на Комо
- Челси разби Чарлтън в мач от третия кръг на ФА Къп (видео)
- Бивш халф на Челси: Остават ми няколко дни живот
- Делап: Двата гола дойдоха от нищото
- Делап: Надявам се Росеньор да ни помогне
- Росеньор сподели очакванията си за първия домакински мач с Челси
- Челси е готов да плати 75 млн. за Леао
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]