Стилиян Петров поиска друг мениджър
Българският национал и капитан на Астън Вила Стилиян Петров бе изключително разочарован след отпадането на неговия тим от Лига Европа от австрийския Рапид. Той призова президента на клуба Ранди Лърнър да побърза и да назначи нов мениджър, след като тимът отпадна безславно от турнира за Лига Европа.
"Неизвестността около позицията на треньора прави живота ни много труден и несигурен. Имахме достатъчно шансове да спечелим двубоя, но не успяхме да ги реализираме. Голямо разочарование за нас е, че отпадаме при първото по-сериозно препятствие", заяви Стилиян.
Както е известно, мениджърът на бирмингамци Мартин О'Нийл напусна поста си преди старта на сезона поради несъгласие с ръководството на клуба, и в момента тимът е воден от служебния мениджър Кевин Макдоналд.
- Астън Вила планира контрола в Испания преди решаващите мачове
- Вила се справи с Уест Хем
- Борусия Дортмунд иска да върне Джейдън Санчо
- Астън Вила може да загуби Роджърс без Шампионска лига
- Ясни са четвъртфиналните двойки в Лига Европа
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
- Астън Вила отново победи Лил и е на четвъртфинал в Лига Европа
- Анонс на срещите – реванш от 1/8-финалите на Лига Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]