Мората: Продължавам да посещавам психолог
Нападателят на Челси Алваро Мората призна, че отново се щастлив от футбола благодарение на психолог.
"Мисля, че най-важното е да имаш увереност. Това е добре лично за вас. В този период от живота си аз разбрах, че трябва да се тренира психиката, тъй като работата не е само в това да бъдеш физически подготвен. За да се справиш с натиска, трябва постоянно да работиш над себе си.
Отначало ми бе малко неловко да общувам с психолог и да разказвам за проблемите си. Но именно с помощта на този специалист аз успях да придобия щастие във футбола.
Сега аз отново вкарвам голове, демонстрирайки своя най-добър футбол. Продължавам да посещавам психолог, той ми помага да управлявам емоциите си и да се справям с натиска", заяви Мората.
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]