Азар: Повярвайте ми, изморен съм!
Полузащитникът на Челси Еден Азар призна, че до момента усеща умора след финалите на Мондиал 2018. През лятото Азар помогна на националния отбор на Белгия да спечели бронзовите медали от Световното първенство. Белгиецът пренеси своята великолепна форма и на клубно ниво, отлично започвайки новия сезон.
Еден обаче признава, че не се чувства достатъчно отпочинал към момента.
"Повярвайте ми, аз съм изморен! Но мисля, че съм в добро състояние, за да играя. През миналата година пропуснах три месеца заради травма на глезена, за това сега изглеждам свеж.
А когато ти си щастлив на терена, тогава можеш да пробваш да направиш някои неща. Просто се наслаждавам на своята игра.
Винаги съм се наслаждавал на своята игра през всичките тези седем години в Челси. Когато съм на терена, аз винаги съм се опитвал да направя щастливи феновете и себе си. Към момента нещата при нас се развиват добре, както и личните ми. За това съм доволен от играта си до момента", заяви Азар.
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]