Фабрегас не изключи връщане в Арсенал
Полузащитникът на Челси Сеск Фабрегас заяви, че не изключва завръщане в Арсенал. Испанецът проведе осем години в "артилеристите" и дори бе капитан на отбора, преди да се поддаде на съблазънта и да се завърне в родната Барселона през 2011 година. Сеск обаче не успя да покаже своя потенциал в Каталуния и след три години отново дойде в Англия. Още тогава Фабрегас искаше да се върне в Арсенал, но Арсен Венгер не позволи осъществяването на този трансфер и испанецът се озова в Челси.
Сеск, чийто контракт с Челси изтича в края на сезона, не изключва, че отново може да се събере с Арсенал.
"Разбира се, Арсенал винаги ще е в сърцето ми, никога няма да ги забравя, така че защо да не се върна там? Никога не знаеш какво може да се случи", заяви Фабрегас.
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
- Уеб подкрепи решението да не бъде изгонен Далот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]