Де Хеа отказа коментар за новия договор
Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа заяви, че предпочита да мисли за своята игра, а не за ситуацията с договора. Вчера Жозе Моуриньо направи много тревожно изказване, в което заяви, че няма никаква увереност в това, дали испанецът ще подпише нов договор с клуба. Самият Давид, чийто контракт изтича в края на сезона, предпочита да избегне подобни разговори.
"Това, което е важно за мен е отборът. Всички сме съсредоточени върху това, в което трябва да сме съсредоточени - да постигаме победи в мачовете, а не върху контракти или теми, които могат да отвлекат вниманието ти. Важното е да се съсредоточим върху футбола.
Пред нас е важен мач с Евертън. През близките месеци ни чакат важни двубои. Мисля, че трябва да мислим повече за това, отколкото за нещо друго.
Отдавна съм тук, осми сезон играя за отбора. Много съм щастлив. Винаги чувствам топлината на феновете и на всички, които работят в клуба.
Мисля, че е много лесно да се съсредоточиш върху това, което трябва, особено когато много тренираш и играеш на всеки 3-4 дни", заяви Де Хеа.
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]