Най-богатият човек в Чехия иска да купи Челси
Най-богатият човек в Чехия Петр Келнер обмисля вариант с покупката на Челси, твърди Tyden. По данни на източника, представители на чешкия бизнесмен в близко време могат да започнат преговори за закупуването на английския клуб. Келнер е най-богатият човек в Чехия, като неговото състояние се оценява на 15.5 милиарда долара.
Отбелязва се, че Келнер се намира в добри отношения със собственика на Челси Роман Абрамович. Преди време чехът си купи ложа на "Стамфорд Бридж", съседна до тази на руския олигарх.
По-рано се появи информация, че Абрамович може да продаде Челси за 2.5 милиарда паунда.
- Пърслоу: Наказанието на Челси бе „изключително леко“ и „благоприятно“
- Звезда на Челси намекна за трансфер след унизителната загуба от ПСЖ
- Кайседо: ПСЖ е един от най-силните в света
- Решението за Челси може да помогне на Ман Сити по делото за 115 нарушения
- Луис Енрике след разгрома над Челси: Показахме колко непредсказуем може да бъде ПСЖ
- Росеньор след тежкото отпадане на Челси: На това ниво не можеш да си позволиш грешки
- Челси отпадна тежко от ПСЖ след ново поражение с 0:3
- Челси няма да има сили за обрат срещу ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]