Александър - Арнолд иска да стане капитан на Ливърпул
Защитникът Трент Александър-Арнолд заяви, че мечтата му някога да стане капитан на Ливърпул и освен това да проведе цялата си кариера на "Анфийлд". Напомняме, че 20-годишният футболист е роден в Ливърпул и е възпитаник на академията на мърсисайдци. Трент признава, че няма да се разстрои, ако проведе кариерата си в клуба от "Анфийлд". А една от мечтите на младежа е да стане капитан на Ливърпул.
"Няма такова място, където да искам да бъда силен, както Ливърпул. Ливърпул е място, където искам да остана до края на кариерата си. Винаги съм мечтал за това. Ливърпул е специален клуб. Специален изключително заради феновете. Те винаги ни обичат, независимо от това, дали побеждаваме или губим.
Искам някога да стана капитан. Определено това ми е мечта. Надявам се, че със своята преданост към работата, правилните наставления и упорит труд, аз ще изпълня тази своя мечта и ще стана капитан. Аз и семейството ми много ще се гордеем, ако това се случи", заяви Александър-Арнолд.
- Сунес омаловажи рекорда на Пикфорд за Англия
- Карагър: Ливърпул търси новия Клоп в лицето на Ираола
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Ираола иска Алекс Скот в Ливърпул
- Киеза: Алисон остава в Ливърпул
- Киеза постави бъдещето си в Ливърпул под въпрос
- Романо: Ливърпул няма никакво намерение да продава Нгумоа
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Последният голям капитан от тази категория за мен беше Рой Кийн. Той не се свенеше да наругае съотборниците си в труден момент, за да им повдигне духа, а на терена няма нищо по-важно в неистовия шум.