Моуриньо: Няма да празнувам победа над Челси
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо заяви, че ще контролира емоциите си по време на гостуването на Челси в мач от 9-я кръг на Висшата лига на Англия. Двубоят е утре, 20 октомври, от 14:30 часа българско време.
"За мен това е още един мач. Не мисля, че ще се държа като обезумял, ако моят отбор вкара гол или победи на "Стамфорд Бридж".
Ще се старая винаги да се контролирам и да проявя уважение към феновете, които ме подкрепяха в продължение на много години. За да се случи подобно нещо, аз трябва да загубя емоционален контрол, а това не е лесно.
Струва ми се, че винаги ще мисля къде се намирам, на кой стадион и каква публика присъства на стадиона. Но освен това, срещата с Челси ще е за мен поредният мач, в който искам добре да поработя заради своите играчи, отбора и феновете", заяви Моуриньо.
Напомняме, че португалският специалист два пъти в своята кариера водеше Челси (2004-2007 и 2013-2015 г.). Под негово ръководство "сините" три пъти станаха шампиони на Англия.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]