Кантона: Сити играе по-зрелищно от Юнайтед
Легендата на Манчестър Юнайтед Ерик Кантона призна, че в дадения момент е по-приятно да наблюдаваш играта на Манчестър Сити, отколкото тази на "червените дяволи". Напомняме, че през миналия месец французинът подложи на критика мениджъра на Юнайтед Жозе Моуриньо, твърдейки, че португалецът не подхожда на Юнайтед.
Ерик не е променил позицията си.
"Винаги се надявам, че титлата ще бъде спечелена от Юнайтед. Особено през тази година, когато фаворити са отбори, които много искаме да победим. Сега е началото на сезона, затова ние трябва да продължим да се надяваме, че Юнайтед ще играе добре.
Това е ужасно, но към момента по-добрият отбор по отношение на зрелищността е друг тим. Това е име, което не ми хареса да произнасям", заяви Кантона.
- Манчестър Юнайтед ще подаде жалба за неназначена дузпа срещу Борнемут
- Манчестър Юнайтед постави ултиматум за бъдещето на Рашфорд
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
- Карик: Юнайтед трябваше да получи втора дузпа срещу Борнемут
- Борнемут и Манчестър Юнайтед не се победиха в зрелищно 2:2 (видео)
- Ман Юнайтед ще се наложи в Борнемут
- Манчестър Юнайтед напредва по сделката за Гимараеш
- Манчестър Юнайтед работи по трансфера на Тонали
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]