Тери стана асистент в Астън Вила
Астън Вила обяви за назначаването на Дий Смит за нов мениджър на отбора, а Джон Тери за негов асистент, съобщава официалният сайт на бирмингамския клуб. Освен това клубът обяви за назначаването на Хесус Гарсия Питарх за спортен директор на Вила. Специалистът е известен с работата си на аналогичните постове в Атлетико и Валенсия.
Напомняме, че 37-годишният Тери преди няколко дни обяви за завършване на кариерата си на футболист. През миналия сезон англичанинът игра за Вила, където проведе 36 мача и стана автор на един гол.
Астън Вила неуспешно започна сегашния сезон под ръководството на Стив Брус, който бе уволнен. След 12 кръга бирмингамци имат само 15 точки и са на 15-то място в таблицата за класиране на Чемпиъншип.
- Вила се справи с Уест Хем
- Борусия Дортмунд иска да върне Джейдън Санчо
- Астън Вила може да загуби Роджърс без Шампионска лига
- Ясни са четвъртфиналните двойки в Лига Европа
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
- Астън Вила отново победи Лил и е на четвъртфинал в Лига Европа
- Анонс на срещите – реванш от 1/8-финалите на Лига Европа
- Ман Юнайтед ще надиграе напрегнатия Астън Вила
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]