Кийн: Играчите на Юнайтед са ревльовци
Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед Рой Кийн подложи на критика сегашните звезди на клуба за недостойното им поведение и отсъствие на професионализъм. Според мнението на Кийн, лидерите на Юнайтед са длъжни да демонстрират своите най-добри качества, независимо от разногласията си с мениджъра Жозе Моуриньо.
"Говоря не конкретно за Погба, говоря за играчите като цяло. Те се разстройват заради мениджъра и се държат като малки ревльовци. Такива играчи има много.
Когато излезеш на терена, ти играеш за своята гордост, за своето семейство и за своя град. не е важно какво е казал мениджърът или асистентът: три просто излизаш на терена и показваш най-добрите си качества.
Ти можеш да се разбереш с мениджъра след мача, но на терена трябва да бъдеш себе си. В лоши дни просто запретваш ръкавите и се сражаваш заради феновете. Ето това липсва на този отбор", заяви Кийн.
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Карик: Щастливи сме, че имаме Брунo в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
- Карик: Магуайър трябва да получи повиквателна за Англия
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
- Манчестър Юнайтед обмисля Унай Емери за нов мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]