Сари: Ливърпул е готов да стане шампион
Мениджърът на Челси Маурицио Сари сподели очакванията си от домашния мач с Ливърпул от седмия кръг на Висшата лига на Англия.
"Ливърпул е отбор от топ ниво. Мениджърът им работи в клуба вече четири години. Сега те са готови да станат шампиони на Висшата лига. Нас ни чака друг мач от друг турнир с друг стартов състав. Мисля, че Ливърпул ще бъде по-решителен след загубата в сряда. Имахме трудности в тази среща, така ще е и в събота", заяви Сари.
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]