Клоп: Почитател съм на Сари
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп сподели мнение за работата на своя колега в Челси Маурицио Сари. Напомняме, че двата отбора ще се срещнат утре в мач от третия кръг на Купата на Лигата.
"Промените в Челси при Сари са най-кардиналните от всички, които съм виждал някога за толкова кратък период от време. Това е невероятно. Той има съвършено различен стил. Що за мениджър! На практика станах негов почитател. Отборът му демонстрира впечатляващ футбол. Наистина го уважавам.
Приятно е да гледам Челси. Хората постоянно говорят за Манчестър Сити, но забравят за отбора на Сари, а това наистина е опитен колектив", заяви Клоп.
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
- Андони Ираола: Ливърпул има нужда от ново крило и още няколко попълнения
- Fenway Sports Group преговаря за продажба на миноритарен дял от Ливърпул
- Ливърпул назначи Алехандро Росален за треньор на вратарите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]