Почетино назова причината за травмата на Лорис
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино е на мнение, че неотдавнашната травма на вратаря Уго Лорис е в резултат на историята, когато французинът бе заловен да управлява автомобила си в пияно състояние.
Напомняме, че Лорис попадна под ударите на закона буквално няколко дни преди мача с Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд" в края на август. По-късно стражът бе глобен с 50 000 паунда от съда, а също така загуби шофьорски права за 20 месеца. Клубът пък го глоби с 250 000 паунда.
31-годишният французин проведе цялата среща с Юнайтед, но в нея получи травма на бедрото, заради която отсъства и до днес. Според Почетино, увреждането на вратаря не е случайно.
"Вътре в клуба ние се справихме с това. Мисля, че присъдата на съда и публичното порицание са много строги наказания. Ние предпочетохме да не изнасяме боклука от избата, така е много по-добре.
Мисля, че той бе под стрес по време на мача с Юнайтед. Мисля, че допълнителният стрес предизвика тази травма.
Сега контузията му помага малко да се отвлече, да помисли и леко да се отпусне. За него бе огромен стрес да се сражава веднага след случилото се", заяви Почетино.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]