Бегович сравни атаката на Борнемут с тризъбеца на Ливърпул
Вратарят на Борнемут Асмир Бегович е на мнение, че атаката на неговия отбор по нищо не отстъпва на знаменитото нападателно трио на Ливърпул в лицето на Садио Мане, Роберто Фирмин и Мохамед Салах.
"Червените" вкараха вече 11 гола в първите си пет мача от Висшата лига на Англия, но интересното е, че атаката на Борнемут не отстъпва на тази на Ливърпул и има десет попадения на сметката си. Това дава основание на Бегович да твърди, че Калъм Уилсън, Райън Фрейзър и Джошуа Кинг са също така добри както смъртоносното мърсисайдско трио.
"Нашата атакуваща тройка е също толкова добра, както тяхната. Когато момчетата са във форма, че не отстъпват даже на Салах, Фирмино и Мане. Те отлично се разбират, много атакуват и много често вкарват голове", заяви Бегович.
Напомняме, че триото на Борнемут има на сметката си седем гола и пет асистенции. Това на Ливърпул е с осем попадения и три резултатни подавания.
- Пенант: Слот може да бъде уволнен, ако Ливърпул не влезе в Шампионска лига
- Слот: Паузата не е почивка — натоварването за Ливърпул остава огромно
- Слот: Ливърпул загуби твърде много точки след мачове в Европа
- Сунес: Салах трябва да напусне Ливърпул през лятото
- Джерард: Ливърпул няма достатъчно сили за битка на няколко фронта
- Слот разкри подробности за травмите на Алисон и Екитике
- Дубъл на Уелбек донесе победа на Брайтън с 2:1 над Ливърпул (видео)
- Слот: Исак ще бъде готов за ПСЖ, но не очаквайте чудеса веднага
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]